Partneři tour:

ORGANIZACE TURNAJŮ

Hrací systém:

Hlavní soutěž:

Hlavní soutěží je Trophy. Turnaje se hrají na rány s polovičním vyrovnáním a na úpravu hendikepu. Turnaje jsou jednokolové s jednou vypsanou kategorií pro ženy a jednou kategorií pro muže. Hodnocení hráče v soutěži je založeno na výběru devíti nejlepších bodovaných umístění ze všech vypsaných turnajů TT&TB Senior Golf Tour.

Vedlejší soutěže:

Pro hráče, kteří se rádi porovnávají „na tvrdo“ s parem hřiště bude jistě zajímavý žebříček na rány Brutto s hodnocením odchylky od CR. Také v tomto žebříčku je hodnoceno devět nejlepších výsledků (průměr) ze všech odehraných turnajů, přičemž je hodnocen hráč, který min. 9 turnajů odehrál.

Žebříček hodnocený podle stableford netto bodů zase naopak trochu zvýhodní hráče vyšších hcp. Zde je hodnocení obdobné s hlavní soutěží, to je součet max. devíti nejlepších výsledků ze všech odehraných turnajů.

Je vypsána i soutěž týmů, kam se v každém kole započítávají 3 nejlepší stablefordové výsledky hráčů stejného domovského klubu. Podmínkou pro hodnocení klubu je, aby do turnaje skutečně odstartovali min. 3 hráči stejného domovského klubu.

Turnaje jsou vypisovány na vybraných hřištích v České republice. Pro turnaje jsou vybírány zejména lokality ve středočeském regionu, preferována jsou hřiště, která vyhovují svými ekonomickými požadavky.

Pro účast na devítijamkových hřištích platí limit 60 hráčů, z toho 45 v kategorii muži a 15 v kategorii ženy. Při nižším počtu přihlášených v některé kategorii má pořadatel právo zvýšit počet hráčů v druhé kategorii až do celkového počtu 60 hráčů. Dovolí-li to průchodnost hřiště, může pořadatel umožnit i překročení limitu.

Na osmnáctijamkových hřištích je limit 90 hráčů s tím, že pořadatelské hřiště je oprávněno limit zvýšit.

Aktuální rozpis turnajů je uveden v části „Rozpis turnajů“ a na stránkách www.cgf.cz.

Finálový turnaj

Finále TT&TB Senior Golf Tour se koná na vybraném hřišti v jednokolovém turnaji canon startem. Počet účastníků je dán průchodností hřiště s tím, žemax. počet je 80 hráčů. Účast je pouze pro hráče umístěné v žebříčcích soutěže.Podrobnosti budou uvedeny v rozpisu finálového turnaje.

Účast v soutěži

TT&TB Senior Golf Tour je otevřená celoroční nemistrovská soutěž určená všem hráčům a hráčkám, členům ČGF seniorského věku - tj. hráčů, kteří v roce 2020 dosáhnou věku 50 let a starším.

Startovné

Pro turnaje základní části TT&TB Senior Golf Tour je většinou stanoveno jednotné startovné ve výši 200 Kč, ve kterém je obsaženo občerstvení na hřišti a jídlo po hře. Hrací fee je sjednáno individuálně s hřištěm, většinou je ve výši 500 Kč.Toto snížené turnajové fee platí pouze pro členy ČSGA s uhrazeným ročním příspěvkem, tedy hráče uvedené na serveru ČGF a s předčíslím jejich registračního čísla 902. Hráči mimo ČSGA platí plné fee. Pro posouzení nároku na snížené fee je rozhodující zápis aktuálně platného členství v ČSGA na serveru ČGF. Tito hráči jsou automaticky přiřazeni do pouze evidenční kategorie „členové ČSGA“.

Součástí soutěžního aranžmá je tzv. „Výsledkový servis“ konkrétního hráče, který je rozesílán vždy po turnaji na e-mail hráče. Na stránkách www.seniorgolftour.cz je po každém turnaji aktualizován žebříček SGT.

Kategorie:

Všechny turnaje TT&TB Senior Golf Tour 2020 se hrají ve dvou kategoriích:

Muži ...... odpaliště žlutá

Ženy ...... odpaliště červená

Ceny :

Oceňováni jsou hráči podle celkového pořadí tůry na finálovém turnaji :

Poháry a věcné ceny pro 1. - 3. obou kategorií finálového turnaje. Putovní trofej pro vítěze celé soutěže v obou hlavních kategoriích a v soutěži klubů a věcné ceny od sponzorů TT&TB Senior Golf Tour pro zatím pevně neurčený větší počet hráčů a hráček umístivších se na čelných místech celkového pořadí všech tří soutěží jednotlivců.


Provozovatel portálu:
TeeTime SE
Na novině 1053/28
141 00 Praha 4 – Michle
IČ: 24236381; DIČ: CZ24236381
Kontakty:
Obchod a marketing
Radek Srb
Tel+420 602 121 089
e-Mail: radek.srb@teetime.cz
HOTLINE TeeTime SE
1.4.-31.10. Po-Ne 8.00 - 20.00
1.11.-31.3. Po-Ne 9.00 - 17.00
Telefon: +420 606 677 894
e-Mail: teetime@teetime.cz

© 2012 | Všechna práva vyhrazena