Partneři tour:

ORGANIZACE TURNAJŮ

Hrací systém 2019:

Hlavní soutěž:

Hlavní soutěží je TT&TB Trophy. Turnaje se hrají na rány s polovičním vyrovnáním a na úpravu hendikepu. Turnaje jsou jednokolové s jednou vypsanou kategorií pro ženy a jednou kategorií pro muže. Hodnocení hráče v soutěži je založeno na výběru devíti nejlepších bodovaných umístění ze všech vypsaných turnajů TT&TB Senior Golf Tour.

Vedlejší soutěže:

Pro hráče, kteří se rádi porovnávají „na tvrdo“ s parem hřiště bude jistě zajímavý žebříček na rány Brutto s hodnocením odchylky od CR. Také v tomto žebříčku je hodnoceno devět nejlepších výsledků (průměr) ze všech odehraných turnajů, přičemž je hodnocen hráč, který min. 9 turnajů odehrál.

Žebříček hodnocený podle stableford netto bodů zase naopak trochu zvýhodní hráče vyšších hcp. Zde je hodnocení obdobné s hlavní soutěží, to je součet max. devíti nejlepších výsledků ze všech odehraných turnajů.

Je vypsána i soutěž týmů, kam se v každém kole započítávají 3 nejlepší stablefordové výsledky hráčů stejného domovského klubu. Podmínkou pro hodnocení klubu je, aby do turnaje skutečně odstartovali min. 3 hráči stejného domovského klubu.


Turnaje jsou vypisovány na vybraných hřištích v České republice. Pro turnaje jsou vybírány zejména lokality ve středočeském regionu, preferována jsou hřiště, která vyhovují svými ekonomickými požadavky.

Pro účast na devítijamkových hřištích platí limit 60 hráčů, z toho 45 v kategorii muži a 15 v kategorii ženy. Při nižším počtu přihlášených v některé kategorii má pořadatel právo zvýšit počet hráčů v druhé kategorii až do celkového počtu 60 hráčů. Dovolí-li to průchodnost hřiště, může pořadatel umožnit i překročení limitu.

Na osmnáctijamkových hřištích je limit 90 hráčů s tím, že pořadatelské hřiště je oprávněno limit zvýšit.

Aktuální rozpis turnajů je uveden v části „Rozpis turnajů“ a na stránkách www.cgf.cz.

Finálový turnaj

Finále TT&TB Senior Golf Tour se koná na vybraném hřišti v jednokolovém turnaji canon startem. Počet účastníků je dán průchodností hřiště s tím, žemax. počet je 80 hráčů.Jejich poměr je stanoven podle celoročního poměru účasti a přednost je posuzována podle umístění v žebříčku TT&TB Trophy.

Účast v soutěži

TT&TB Senior Golf Tour je otevřená celoroční nemistrovská soutěž určená všem hráčům a hráčkám bez rozdílu hendikepu, členům ČGF seniorského věku - tj. hráčů, kteří v roce 2019 dosáhnou věku 50-ti let.

Startovné

Pro turnaje základní části TT&TB Senior Golf Tour je stanoveno jednotné startovné ve výši 200 Kč, ve kterém je obsaženo občerstvení na hřišti a jídlo po hře. U žebříčkových turnajů je startovné zvýšeno o 50,- Kč s ohledem na pravidlo ČSGA o poplatcích z žebříčkových turnajů. Hrací fee je sjednáno individuálně s hřištěm, většinou je ve výši 500 Kč.Toto snížené turnajové fee platí pouze pro členy ČSGA s uhrazeným ročním příspěvkem. Hráči mimo ČSGA platí plné fee. Pro posouzení nároku na snížené fee je rozhodující zápis aktuálně platného členství v ČSGA na serveru ČGF. Tito hráči jsou automaticky přiřazeni do kategorie „členové ČSGA“.

Součástí soutěžního aranžmá je tzv. „Výsledkový servis“ konkrétního hráče, který je rozesílán vždy po turnaji na e-mail hráče. Na stránkách www.seniorgolftour.cz je po každém turnaji aktualizován žebříček SGT.

Kategorie:

Všechny turnaje TT&TB Senior Golf Tour 2019 se hrají ve dvou kategoriích:

Muži ...... odpaliště žlutá

Ženy ...... odpaliště červená

Ceny :

Oceňováni jsou hráči podle celkového pořadí tůry na finálovém turnaji: Poháry a věcné ceny pro 1. - 3. obou kategorií finálového turnaje. Putovní trofej pro vítěze celé soutěže v obou hlavních kategoriích a v soutěži klubů a věcné ceny od sponzorů TT&TB Senior Golf Tour pro zatím pevně neurčený větší počet hráčů a hráček umístivších se na čelných místech celkového pořadí všech tří soutěží jednotlivců.


Provozovatel portálu:
TeeTime SE
Na novině 1053/28
141 00 Praha 4 – Michle
IČ: 24236381; DIČ: CZ24236381
Kontakty:
Obchod a marketing
Radek Srb
Tel+420 602 121 089
e-Mail: radek.srb@teetime.cz
HOTLINE TeeTime SE
1.4.-31.10. Po-Ne 8.00 - 20.00
1.11.-31.3. Po-Ne 9.00 - 17.00
Telefon: +420 606 677 894
e-Mail: teetime@teetime.cz

© 2012 | Všechna práva vyhrazena