brýle  |  Aktuality  |  Kontakty  |  Přihlásit  |
Vítáme Vás na stránkách TT&TB Senior Golf Tour.

TT&TB Senior Golf Tour je regionální nemistrovská soutěž určená hráčům a hráčkám seniorské kategorie.
Soutěž je organizována na vybraných hřištích regionu Čechy střed.

Soutěž TT&TB Senior Golf Tour pořádá TeeTime, a.s. ve spolupráci s kluby a provozovateli golfových hřišť.
Partneři tour:

TT&TB SENIOR GOLF TOUR 2023

               Milé seniorky a vážení senioři,

               nejdřív mi dovolte, abych se vrátil k právě skončené sezóně 2022. Reprezentanti naší tůry ji zakončili účastí na Poháru regionů, který se uskutečnil 10. – 11. října na hřišti ve Svachově Lhotce u Českého Krumlova. Oba naše týmy přivezly medaile, ženy stříbrné za druhé místo a muži bronz za místo třetí. Ženy hrály ve složení Jana Krňanská, Iveta Uhrová, Míša Šimková, Pavla Novotná, Andrea Reifová a Blanka Dědečková. Mužský tým hrál v sestavě Zdeněk Bouček, Otakar Pich, Michal Peterka, Vladimír Frank, Milan Kotáb, Milan Juřiček, Petr Kratochvíl, František Vilímovský, Karel Březina a Vladimír Klečka. Všem hráčkám a hráčům děkuji za reprezentaci regionu a gratuluji k dosaženým výsledkům.

               Rok 2023 bude patnáctým ročníkem naší seniorské tour TT&TB Senior Golf Tour.Pro sezónu 2023 je v tuto chvíli dohodnuto 24 turnajů s tím, že můžeme ještě 2 turnaje doplnit v říjnu. Tradičně zahájíme v Hodkovičkách. Pět turnajů bude na devíti jamkových hřištích, zbylých 19 na hřištích osmnácti jamkových. V září zavítáme na nově otevřené hřiště ve Vinoři.

Stejně jako v předchozích ročnících jsme se spolu s vedením ČSGA snažili vyloučit kolize termínů NST a naší tour, a to se myslím podařilo. Zůstává v platnosti naše dosavadní snaha uspořádat co nejvíc turnajů.Naším hlavním hracím dnem je úterý, a v týdnech, kdy je ve Středočeském kraji nominační nebo vícedenní turnaj ČSGA a jsou pořádány mistrovství, využíváme pro náš turnaj čtvrteknebo středu.

Základní aranžmá turnajů zůstává zachováno, platí, že pokud to jde, snažíme se podmínky zlepšovat. Žebříčky se osvědčily a tak zůstanou beze změn. Všechny soutěže tedy budou vyhodnocovány jako devět nejlepších výsledků ze všech odehraných turnajů s tím, že žebříčky Trophy a Stableford budou součtové, a hodnoceni budou všichni hráči, kteří alespoň jedenkrát body získali. Žebříček Brutto bude sestaven jako průměr z devíti nejlepších výsledků v roce, hodnoceni tedy budou hráči, kteří odehráli 9 nebo více výsledků na rány.

               Pohár regionů se v roce 2023je naplánován na termín9.-10. října 2023znovu na hřištěna Kaskádě u Brna. Nominaci na PR 2023 provedeme po turnaji základní části ve Vinoři 19.9.2023.Počty hráčů v týmech zatím zůstávají stejné, takže pozvánkudostane 1. -3. žena a 1.-6. muž průběžného žebříčku Trophy, dvě nejlepší ženy a tři nejlepší muži žebříčku Brutto, mimo těch, kteří byli nominováni dle předchozího pravidla a pokud budou mít odehráno alespoň 6 kol, a vedoucí hráči žebříčků Stableford. Pokud někdo z nominovaných nominaci odmítne, případně bude nominován 2x, vybere náhradníky vedení soutěže z dalších hráčů s přihlédnutím k jejich postavení v žebříčcích Trophy a zejména Brutto.

               Do golfové sezóny 2023 Vám všem přejikrásnézážitky z golfové hry. Těším se, že se potkáme při turnajích TT&TB SGT 2023.

Vladimír Bouček

 


Provozovatel webu:
TeeTime SE
Štětkova 1638/18
140 00 Praha 4 – Nusle
IČ: 24236381; DIČ: CZ24236381
Kontakty:
Obchod a marketing
Roman Veselý
Tel+420 724 156 050
e-Mail: roman.vesely@teetime.cz
HOTLINE TeeTime SE
1.4.-31.10. Po-Ne 8.00 - 20.00
1.11.-31.3. Po-Ne 9.00 - 17.00
Telefon: +420 245 007 156
e-Mail: teetime@teetime.cz

©jpsk 2021 | Všechna práva vyhrazena